Udruženje "Sinergija"

Udruženje fizioterapeuta, frizera i kozmetičara „Sinergija“ – U.F.F.K.S. osnovano je 26.02.2020. godine.

Edita Ćosović

Predsjednik udruženja

Edita Ćosović

Suosnivač Otvorenog prvenstva Bosne i Hercegovine u masaži. Predsjednica Udruženja Sinergija – U.F.K.K.S., sutkinja i članica brojih međunarodnih Asocijacija fizioterapeuta i masera. Aktivno se bavi masažama još od 1998. godine kada je završila Medicinsku školu za fizioterapeutskog tehničara.

Miroslav Škorić

Potpredsjednik udruženja

Miroslav Škorić

Potpredsjednik Udruženja Sinergija – Osvajač srebrne medalje u kategoriji Švedske masaže, IMA Svjetsko prvenstvo u masaži, Danska 2017. – IMA ambasador – AMTC ambasador – Član maserskog savjeta Gold Lotus iz Ukrajine – Sudija na Međunarodnim prvenstvima u masaži od 2018. – Maser-terapeut sa 18 godina iskustva

Pridružite se 3. otvorenom prvenstvu u masaži!

Ne propustite priliku biti dio ove inspirativne manifestacije posvećene umjetnosti masaže. Ponesite svoje vještine, entuzijazam i spremite se za dan ispunjen relaksacijom, zajedništvom i takmičarskim duhom! #PrvenstvoUMasaži #Masaža #Relaksacija #ZajednoSmoJači

Hours
    Minutes
    Seconds

Aktivnosti udruženja

1 aug 2023

Otvoreno prvenstvo u masaži 2023 privuklo takmičare iz više od 36 zemalja širom svijeta

Udruženje “Sinergija” ponosno je predstavilo drugo po redu Otvoreno prvenstvo u masaži 2023, prestižno takmičenje koje je okupilo stručnjake iz industrije masaže iz cijelog svijeta. Ovaj značajan događaj održan je u predivnom Hotelu Hills, pružajući platformu za umrežavanje, razmjenu znanja i vještina, te promociju vrhunskih standarda u industriji masaže.

Sudionici ovogodišnjeg prvenstva su predstavljali impresivnu brojku od preko 100 talentiranih takmičara iz više od 36 zemalja iz cijelog svijeta. Svaki od njih je donio svoje izvanredne vještine, te predstavio najnovije trendove i tehnike u svijetu masaže. Pobjednici ovog takmičenja bili su u rukama 50 stručnih sudija iz različitih dijelova svijeta, koji su ocjenjivali kreativnost, tehničku izvedbu i inovativnost.

Tijekom tri dana trajanja prvenstva, od 16. do 18. jula, sudionici su se nadmetali u šest uzbudljivih kategorija, svaka sa svojim posebnim izazovima i testiranjima različitih masažnih tehnika. Kategorije su obuhvatile švedsku masažu, medicinsku masažu, wellness masažu, sportsku masažu, thai masažu i početnike. Svaki takmičar je demonstrirao iznimno visok nivo stručnosti i kreativnosti, što je oduševilo publiku i žiri.

Pobjednica ovogodišnjeg prvenstva u masaži bila je Nadine Chognon iz Francuske. Njezina izvanredna izvedba i nevjerojatna vještina privukle su pažnju žirija i donijele joj najvišu ocjenu. Drugo mjesto osvojila je Nana Nelson iz Tajlanda, dok je treće mjesto pripalo Admiru Sinanoviću iz Srbije. Ovi talentirani takmičari su impresionirali publiku svojom tehnikom i predstavili iznimne rezultate svojih napora.

Ponosno ističemo da su i predstavnici naše zemlje ostvarili značajan uspjeh na ovom prestižnom događaju. Ismail Ramić osvojio je drugo mjesto u kategoriji Wellness masaže i treće mjesto u kategoriji Thai masaže, dok je Ahmet Bajrić osvojio prvo mjesto u kategoriji početnika. Također, Maja Kapoković je zauzela treće mjesto u kategoriji početnika. Njihovi rezultati su izrazito impresivni i svjedoče o talentu i predanosti naših stručnjaka u industriji masaže.

Otvoreno prvenstvo u masaži 2023 oduševilo je sve prisutne svojom profesionalnošću, strašću i visokim standardima. Ovaj događaj je pružio priliku za međunarodno umrežavanje, razmjenu ideja i promociju vrhunskih standarda u industriji masaže. Udruženje “Sinergija” želi izraziti duboku zahvalnost svim sudionicima, sponzorima i partnerima koji su pridonijeli uspjehu ovog događaja.

Zahvaljujemo se našim sponzorima: Frizerland, Opština Centar, Opština Novo Sarajevo, Grad Sarajevo, Isa-begov hamam, Ege Natural, Nexo, Bauer, Intea, WMF, na njihovom velikom doprinosu i podršci.  Bez njih, Otvoreno prvenstvo u masaži 2023 ne bi bilo moguće. Vaša podrška nam je omogućila da pružimo sudionicima nezaboravno iskustvo i promoviramo vrhunske standarde u industriji masaže.

Za sve dodatne informacije o Otvorenom prvenstvu u masaži 2023, molimo posjetite našu službenu web stranicu https://udruzenje-sinergija-sarajevo.com/.

2 jun 2023

Drugo prvenstvo BiH u masaži: “Vrhunski događaj za stručnjake iz cijelog svijeta!”

Drugo Otvoreno prvenstvo Bosne i Hercegovine u masaži, događaj je koji će privući stručnjake iz područja masaže iz cijelog svijeta. Ovo iznimno značajno natjecanje održat će se u Sarajevu od 16 do 18. juna 2023. godine.

Internacionalno prvenstvo u masaži okupit će vrhunske profesionalce iz različitih zemalja, koji će se natjecati u raznim kategorijama i stilovima masaže. Ovo je prilika da vrsni stručnjaci u ovom području razmjene ideje i iskustva te pokažu svoje vještine pred međunarodnom publikom.

Očekuje nas nevjerojatno iskustvo koje će obuhvatiti natjecanja, radionice, predavanja i interaktivne sesije s vodećim stručnjacima u industriji masaže. Sudionici će imati priliku naučiti nove tehnike, pratiti najnovije trendove i razviti svoje profesionalne vještine kroz inspirativno okruženje.

Osim toga, natjecanje će pružiti priliku da se stvori mreža kontakata i uspostavi partnerstva s drugim stručnjacima iz cijelog svijeta. Sudionici će imati priliku povezati se s vodećim stručnjacima iz industrije, razmijeniti ideje i sudjelovati u plodnim raspravama.

Svakako da je ovo jedinstvena prilika za sve koji žele unaprijediti svoje vještine, usavršiti tehniku i biti dio međunarodne masažne zajednice.

Dodatne informacije o prijavama, rasporedu događanja i gostujućim stručnjacima dostupne su na službenoj web stranici Udruženja sinergija