Hvala Vam na interesovanju za prijavu na “Otvoreno Prvenstvo Bosne i Hercegovine u Masaži 2024”!

NAPOMENA:

Pod registracijom podrazumjevamo prijavu masera terapeuta i fizioterapeuta koji će demonstrirati svoje vještine na šampionatu, fizioterapeuti u kategoriji medicinske masaže, a maseri terapeuti u ostalim kategorijama. Takmičenje nije otvorenog tipa mislim na publiku već samo za takmičare, a u pravilima šampionata je objašnjeno da takmičari rade tretmane između sebe, izuzev ako organizator takmičenja ne odluči da angažuje modele.

Svaki terapeut za masažu može učestvovati u 1 ili maksimalno 2 kategorije.
Za registraciju su potrebni sljedeći koraci:
1. korak:  Popunite formu za registraciju

2. korak: Plaćanje kotizacije

NAPOMENA:
Kotizacija za prijavu na jednu kategoriju u iznosu od 200 KM ili za prijavu na dvije kategorije u iznosu od 370 KM uplaćuje se na transakcijski račun Udruženja Sinergija.

Primalac: Udruženje Sinergija
Banka: Ziraat Bank
Račun br.: 1861210310695474
Svrha uplate: Registracija na “Otvoreno Prvenstvo Bosne i Hercegovine u Masaži 2024”

Uplata sredstava na devizni račun Udruženja Sinergija izvan BiH

Kotizacija za prijavu na jednu kategoriju u iznosu od 100 EUR ili za prijavu na dvije kategorije u iznosu od 185 EUR.

INSTRUKCIJE ZA PLAĆANJE NA DEVIZNI RAČUN]

Napomena:
Ukoliko imate bilo kakvih pitanja kontaktirajte nas na e-mail: sinergijauffks@gmail.com.

Sudije

Učesnici