Medjunarodno takmicenje u masazama - Sarajevo

Najbolji svjetski maseri dolaze u Sarajevo na međunarodno takmičenje

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Međunarodno takmičenje u masaži bit će održano u Sarajevu 14. i 15. maja u organizaciji Udruženje fizioterapeuta, frizera i kozmetičara “Sinergija”.

Riječ je o jedinstvenoj manifestaciji koja će po prvi put biti održana u Bosni i Hercegovini, a okupit će na jednom mjestu učesnike iz svih krajeva svijeta.

Dolazak su najavili maseri iz Danske, Belgije, Srbije, Crne Gore, Slovenije, Hrvatske, Njemačke, Italije, Francuske, Meksika, Grčke, Izraela, Kazahstana, Mađarske, Hrvatske, Rusije, Engleske, Tajlanda te Bosne i Hercegovine.

“Organizacijom takmičenja ovakve vrste želimo potpomoći razvoju i unapređenju u oblasti masaže, a kroz razmijenu najsavremenijih dostignuća u ovom polju. Sudije na samom takmičenju bit će najutjecajnija imena u polju masaže iz cijelog svijeta i potvrdili su dolazak njih 30 sa internacionalnom licencom”, rekla je Edita Ćosović, predsjednica Udruženje fizioterapeuta, frizera i kozmetičara “Sinergija”.

Nastup je najavilo 100 takmičara iz 19 zemalja.

“Osim samog unapređenja tehnika masaže ovim takmičenjem želimo doprinijeti i očuvanja radnih mjesta u ovoj oblasti. Također, ovo je prilika za dodatnu promociju turizma u našoj zemlji kao i promociju zdravlja i zdravog načina života. Naravno, riječ je i promociji bh. masera u svijetu. Prošle godine na takmičenju Spa talent održanom u Italiji naš Asmir Hajduković, inače slabovidna osoba, je osvojio treće mjesto, dok je Miroslav Škorić na svjetskom takmičenju bio drugoplasirani. Svakako da uspjeh od naših predstavnika očekujemo i na takmičenju u Sarajevu”, dodala je Edita Ćosvić.

Podršku Međunarodnom takmičenje u masaži pružila je Benjamina Karić gradonačelnica Sarajeva, Općina Novi Grad Sarajevo, zatim Frizerland, NLB Banka, Violeta, Orient Srbija, Ege doo i Nexo.

Medjunarodno takmicenje u masazama - Sarajevo

Najbolji svjetski maseri dolaze u Sarajevo na međunarodno takmičenje

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Nastup je najavilo 100 takmičara iz 19 zemalja.