[vc_row][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Sinergija Association” alignment=”left” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_height=”3” line_color=”” line_width=”100” spacer_margin=”margin-top:15px;margin-bottom:50px;” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_font_size=”desktop:26px;” main_heading_line_height=”desktop:36px;” el_class=”accent-border-color”][/ultimate_heading][vc_column_text]Udruženje fizioterapeuta, frizera i kozmetičara „Sinergija“ – U.F.F.K.S. osnovano je  26.02.2020. godine.

Ciljevi udruženja su:

zalaganje za promovisanje, razvoj i unapređenje struke fizioterapeuta, frizera i kozmetičara, afirmisanje udruživanja fizioterapeuta, frizera i kozmetičara, zaštita zajedničkih interesa, popularizacija stručnog usavršavanja fizioterapeuta, frizera i kozmetičara, promovisanje aktivnosti na razvoju svijesti o očuvanju i unapređenju zdravlja građana i poticanje poštivanja primjene etičkih načela struke.

Djelatnosti udruženja su:

organizovanje susreta, radionica, savjetovanja, takmičenja i konferencija u svrhu promocije i unapređenja kvaliteta poslovanja i stručnosti svojih članova, u skladu sa zakonom, osiguranje dostupnosti informacija relevantnih za svakog člana Udruženja i uspostavljanje ostvarivanja saradnje sa organima i organizacijama na svim poslovima koji interesuju članove Udruženja, pružanje savjetodavne i druge pomoći članovima Udruženja i slično.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f4f4f4” css=”.vc_custom_1643853475157{padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Management” alignment=”left” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_height=”3” line_color=”” line_width=”100” spacer_margin=”margin-top:15px;margin-bottom:50px;” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_font_size=”desktop:26px;” main_heading_line_height=”desktop:36px;” el_class=”accent-border-color”][/ultimate_heading][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4”][dt_fancy_image image_id=”3842” width=”600” height=”600”][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4”][ultimate_heading main_heading=”Edita Ćosović” sub_heading_color=”#999999” alignment=”left” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_font_size=”desktop:20px;” main_heading_line_height=”desktop:30px;” sub_heading_style=”font-weight:bold;” sub_heading_margin=”margin-bottom:20px;” sub_heading_font_size=”desktop:16px;” sub_heading_line_height=”desktop:28px;”]Founder, President of the Sinergija Association[/ultimate_heading][vc_column_text]Edita Ćosović, born on July 7, 1979 in Sarajevo. He is a physiotherapist by profession. She is the owner of four Beauty studios “Ege” in Sarajevo, which currently employs twenty five people.

Co-Founder of Bosnia & Herzegovina Open Massage Championship. President of the Synergy Association – U.F.K.K.S., judge and member of numerous international associations of physiotherapists and masseurs. She has been actively involved in massages since 1998, when she graduated from the Medical School for Physiotherapy Technicians.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4”][dt_fancy_image image_id=”3891” width=”600” height=”600”][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4”][ultimate_heading main_heading=”Miroslav Škorić” sub_heading_color=”#999999” alignment=”left” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_font_size=”desktop:20px;” main_heading_line_height=”desktop:30px;” sub_heading_style=”font-weight:bold;” sub_heading_margin=”margin-bottom:20px;” sub_heading_font_size=”desktop:16px;” sub_heading_line_height=”desktop:28px;”]Vice President of the Sinergija Association[/ultimate_heading][vc_column_text]- Co-Founder of Bosnia & Herzegovina Open Massage Championship
– Founder of Sonaya by Miroslav Skoric
– Vice President of Synergy Association
– Silver Medalist In Category of Swedish Massage, IMA World Massage Championship, Denmark 2017