Medjunarodno prvenstvo masera - Atina 1

Dvije zlatne medalje osvojili su maseri Bosne i Hercegovine

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dvije zlatne medalje osvojili su maseri Bosne i Hercegovine na Međunarodnom prvenstvu masera održanom u Atini.

Na takmičenju pod pokroviteljstvom Svjetske maserske federacija (WMF) nastupili su predstavnici 37 država, među kojima je boje Bosne i Hercegovine branila ekipa Ege iz Sarajeva. Asmir Hajdukovic i Ismail Ramić osvojili su zlatne medalje, dok su zapaženu ulogu u glavnom gradu Grčke imale i Danijela Furtula i Amila Bašić, koje su bile četvrtoplasirane.

“Prije svega jedno divno iskustvo je iza nas, proširenje znanja, ali i postignut novi uspjeh na međunarodnoj sceni na što smo jako ponosni. U veoma jakoj konkurenciji među 500 takmicara iz cijelog svijeta osvojili smo dvije medalje i još jednom se pozicionirali u sami svjetski vrh”, rekla je Edita Ćosović, predsjednica Udruženje fizioterapeuta, frizera i kozmetičara „Sinergija“.

Edita Ćosović bila je i sudija na takmičenju u Atini, a BH tim činila je i Jasmina Ćatić.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_gallery_masonry mode=”grid” bwb_columns=”desktop:4|h_tablet:4|v_tablet:2|phone:2” image_sizing=”resize” image_border_radius=”0px” project_icon_color=”#ffffff” project_icon_border_width=”0px” loading_mode=”js_lazy_loading” include=”4919,4917,4911,4905,4907,4915,4909,4913”][/vc_column][/vc_row]

Medjunarodno prvenstvo masera - Atina 1

Dvije zlatne medalje osvojili su maseri Bosne i Hercegovine